Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Altınbaş Mücevherat’tan Yeni Reklam Filmi

Altınbaş Mücevherat’tan Yeni Reklam Filmi

11 Temmuz 2018 , Çarşamba 15:28
Altınbaş Mücevherat’tan Yeni Reklam Filmi

Mücevherat sektörünün lider markası Altınbaş, yeni yayımladığı Sophisto imzalı reklam filminde iyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta hayatın her anında geleceğini birlikte inşa etmek üzere yola çıkan tüm gelin ve damat adaylarının iki evet arasına sahip çıkıyor.

“Küçük Bir Hareket Dünyaları Anlatır” adıyla hazırlanan film,  modern ve genç bir erkeğin arkadaş grubunun yanına giderek yüzüğü çıkartıp masaya koyması ve evlilik teklifi edeceğini anlatmasıyla başlıyor. Film, evlilik teklifi alan genç kızın parmağındaki yüzüğü annesinden gizlemeye çalışması ve sonrasında şaşkınlık ve duygu dolu gözlerle bu mutlu haberi paylaşmasıyla devam ediyor. Filmin son sahnesinde ise mutluluğa adım atacak çiftin evlilik teklifi ettiği ana geri dönmesiyle son buluyor.

Altınbaş, yeni reklam filminde, geleceklerini birlikte şekillendirecek çiftlerin hayatlarında alacağı en önemli kararda yanında taşıyacağı en özel simge, herkes için aşkı hatırlatacak bir detay olmayı amaçlıyor.
Sophisto tarafından hayata geçirilen reklam filminin prodüksiyonunu Toro Film, yönetmenliğini ise Ali Kaan Dinç üstlendi.

KÜNYE
Reklamveren: Altınbaş Mücevherat
Reklam Ajansı: Sophisto
Yaratıcı Yönetmen: Sophisto Content Studio
Yapım Şirketi: Toro Film
Yönetmen: Ali Kaan Dinç
Yapımcı: Hakan Deniz İnce
Görüntü Yönetmen: Eren Yıldız
Oyuncular: Eylül Su Sapan, Kaan Deringöl
Post Prodüksiyon: Vfor Post Prodüksiyon
Medya Ajansı:Performics
Kullanılan Mecralar:  İnternet, sinema
 


Medya
VİDEO İZLE

Yorum Yazın