Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • 15. Altın Örümcek Web Ödülleri

15. Altın Örümcek Web Ödülleri

12 Mayıs 2017 , Cuma 14:51
15. Altın Örümcek Web Ödülleri

Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan yarışma, 15. yılına özel Altın Örümcek Sitesi konsepti ile eski komşuluk ilişkilerine mizahi göndermeler yaparken, etkinlik gününü de bu bağlamda “Altın Günü” olarak adlandıracak.

Tüm sektörün hep birlikte bir sitede, sımsıkı komşuluk ilişkileri içinde yaşadığını temsil eden Altın Örümcek Sitesi, 15. yılın unutulmaz anlarını hatırlatacak olmasının yanısıra, yarışmanın sektörü bir arada tutan geleneksel yapısını da vurgulayacak.

14 yılda 40 bine yakın başvurunun değerlendirildiği Altın Örümcek Web Ödülleri’ne başvurular 22 Mayıs’ta başlayacak.

Altın Örümcek Kategorileri Yenilendi!
Geçtiğimiz yıl mobil uygulamalara yönelik projeleri ödüllendirmek için uzun yıllardır heyecanla beklenen Mobil Uygulama kategorisi, Alışveriş, Bankacılık & Finans, Haber ve Hizmet olmak üzere 4 ayrı kategoride yerini almış, proje sahipleri tarafından büyük ilgi görmüştü. Bu yıl da internet teknolojileri alanındaki eğilimlere göre yepyeni kategoriler eklendi. Web sitelerinin başvuru yapabileceği Moda & Güzellik ile Portal & Haber kategorilerine ek olarak, mobil uygulamaların başvuru yapabileceği Mobil Uygulama - Oyun & Eğlence ile birlikte toplam 34 kategoride, 2016 yılının en iyi mobil uygulamaları ve web siteleri ödüllendirilecek.
15. Altın Örümcek için organizasyon takvimi, çok yakında resmi web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından açıklanacak.Yorum Yazın